Monastir Habib Bourguiba, Monastir (MIR / DTMB)

Planespotter’s tidtabell

Du visar just nu den enkla versionen av tidtabellerna. Du kan byta till standardversionen eller PDF-versionen.

23:00 17.01.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 150°   Moln/himmel few börja från en höjd av 790 m

00:00 18.01.2019

+11°C   Vindar: 3 m/s @ 150°   Moln/himmel few börja från en höjd av 790 m

01:00 18.01.2019

+11°C   Vindar: 1 m/s @ 193°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

02:00 18.01.2019

+11°C   Vindar: 1 m/s @ 193°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

03:00 18.01.2019

+11°C   Vindar: 1 m/s @ 193°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

04:00 18.01.2019

+11°C   Vindar: 1 m/s @ 193°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

05:00 18.01.2019

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

06:00 18.01.2019

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

07:00 18.01.2019

+12°C   Vindar: 3 m/s @ 319°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

08:00 18.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 335°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Air France AF 3354 Nantes (NTE) 08:35 planerad

09:00 18.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 335°   Moln/himmel clear

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Air France AF 3355 Nantes (NTE) 09:20 planerad

10:00 18.01.2019

+12°C   Vindar: 4 m/s @ 335°   Moln/himmel clear

11:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 4 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

12:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 4 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Nouvelair Tunisie BJ 2538 Djerba (DJE) 12:45 planerad

13:00 18.01.2019

+14°C   Vindar: 4 m/s @ 312°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 25

14:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 6 m/s @ 322°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 10 - 20 min.
Airbus A320 Nouvelair Tunisie BJ 2150 Berlin (TXL) 14:00 planerad
Airbus A320 Nouvelair Tunisie BJ 2124 Leipzig (LEJ) 14:10 planerad
Airbus A320 Nouvelair Tunisie BJ 2198 Hannover (HAJ) 14:20 planerad
Boeing 737-600 Tunisair TU 440 Paris (ORY) 14:40 planerad

15:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 6 m/s @ 322°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

16:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 6 m/s @ 322°   Moln/himmel few   Uppskattad bana: 25

17:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 326°   Moln/himmel clear

18:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 326°   Moln/himmel clear

ANKOMMANDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Air France AF 3346 Paris (ORY) 18:10 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 Air France AF 3347 Paris (ORY) 18:55 planerad

19:00 18.01.2019

+16°C   Vindar: 6 m/s @ 326°   Moln/himmel clear

20:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 332°   Moln/himmel few

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 5 min.
Boeing 737-600 Tunisair TU 441 Paris (ORY) 20:45 planerad
Airbus A320 Nouvelair Tunisie BJ 2151 Berlin (TXL) 20:45 planerad
Airbus A320 Nouvelair Tunisie BJ 2125 Leipzig (LEJ) 20:50 planerad
Airbus A320 Nouvelair Tunisie BJ 2199 Hannover (HAJ) 20:55 planerad

21:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 332°   Moln/himmel few

22:00 18.01.2019

+15°C   Vindar: 7 m/s @ 332°   Moln/himmel few

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Airbus A320 Nouvelair Tunisie BJ 2539 Djerba (DJE) 22:00 planerad

Andra datum

October, 2018

26    27    28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21