Edmonton, Edmonton (YEG / CYEG)

Planespotter’s tidtabell

11:00 20.03.2019

-3°C   Vindar: 2 m/s @ 200°   Moln/himmel few börja från en höjd av 7620 m   Uppskattad bana: 20

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 6 - 11 min.
Airbus A319 Air Canada AC 329 Montréal (YUL) 11:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3351 Calgary (YYC) 11:11 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 234 Vancouver (YVR) 11:22 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 160 Vancouver (YVR) 11:28 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 571 Winnipeg (YWG) 11:35 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8136 Calgary (YYC) 11:41 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 10 min.
Airbus A321 Air Canada AC 168 Toronto (YYZ) 11:20 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 2204 Puerto Vallarta (PVR) 11:30 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3348 Calgary (YYC) 11:30 planerad

12:00 20.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 168°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12, 20

ANKOMMANDE — 9
Väntningstid 7 - 14 min.
BAe Northwestern Air J3 598 Fort Smith 12:00 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 416 Victoria (YYJ) 12:06 planerad
BAe Northwestern Air J3 606 Fort Smith 12:15 planerad
Boeing 737-600 WestJet WS 431 Toronto (YYZ) 12:17 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 320 Vancouver (YVR) 12:28 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 165 Toronto (YYZ) 12:42 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 120 Vancouver 12:50 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2542 Seattle (SEA) 12:55 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 236 Vancouver (YVR) 12:57 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
Airbus A319 Air Canada AC 332 Montréal (YUL) 12:05 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 241 Vancouver (YVR) 12:15 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8384 Fort McMurray 12:25 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 165 Vancouver (YVR) 12:30 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1422 Los Angeles (LAX) 12:45 planerad

13:00 20.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 168°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12, 20

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 4 - 13 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3143 Calgary (YYC) 13:11 planerad
Beechcraft 1900 Central Mountain Air 9M 778 High Level 13:15 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8140 Calgary (YYC) 13:16 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3224 Kelowna 13:29 planerad

AVÅGENDE — 8
Väntningstid 7 - 10 min.
BAe Northwestern Air J3 599 Fort Smith 13:00 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 438 Toronto (YYZ) 13:05 planerad
Boeing 737-700 KLM KL 9670 Comox 13:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8145 Calgary (YYC) 13:25 planerad
Boeing 737-600 KLM KL 9717 Vancouver (YVR) 13:30 planerad
Embraer 175 Alaska Airlines AS 2543 Seattle (SEA) 13:40 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 123 Vancouver 13:40 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 170 Toronto (YYZ) 13:45 planerad

14:00 20.03.2019

+14°C   Vindar: 3 m/s @ 168°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 12, 20

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 6 - 12 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8144 Calgary (YYC) 14:13 planerad
Boeing 737-600 WestJet WS 435 Toronto (YYZ) 14:17 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3237 Regina 14:26 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5940 Phoenix (PHX) 14:28 planerad
Boeing 737-600 WestJet WS 162 Vancouver (YVR) 14:28 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8744 San Francisco (SFO) 14:40 planerad

AVÅGENDE — 3
Väntningstid 15 min.
BAe Northwestern Air J3 607 Fort Smith 14:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 KLM KL 9563 Calgary (YYC) 14:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3245 Fort McMurray 14:15 planerad

15:00 20.03.2019

+11°C   Vindar: 1 m/s @ 189°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 20

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 7 - 28 min.
Airbus A319 Air Canada AC 240 Vancouver (YVR) 15:02 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8146 Calgary (YYC) 15:13 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8385 Fort McMurray 15:20 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1485 Palm Springs 15:26 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 769 Phoenix 15:27 planerad
Boeing 737-400 Flair Airlines F8 326 Vancouver 15:55 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 12 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3268 Regina 15:15 planerad
Bombardier CRJ900 American Airlines AA 5921 Phoenix (PHX) 15:27 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 211 Vancouver (YVR) 15:30 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3274 Saskatoon 15:30 planerad
Bombardier CRJ900 Lufthansa LH 6550 Cape Town (CPT) 15:40 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 247 Vancouver (YVR) 15:45 planerad

16:00 20.03.2019

+11°C   Vindar: 1 m/s @ 189°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 20

ANKOMMANDE — 5
Väntningstid 11 - 29 min.
Boeing 737-400 Flair Airlines F8 416 Vancouver (YVR) 16:00 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 242 Vancouver (YVR) 16:07 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8150 Calgary (YYC) 16:13 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 180 Vancouver (YVR) 16:28 planerad
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 169 Toronto (YYZ) 16:57 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 15 - 25 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8403 Kelowna 16:00 planerad
Bombardier CRJ900 Air Canada AC 8743 San Francisco (SFO) 16:15 planerad
Boeing 737-600 WestJet WS 442 Toronto (YYZ) 16:15 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 752 Las Vegas (LAS) 16:40 planerad
Boeing 737-400 Flair Airlines F8 326 Winnipeg (YWG) 16:45 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 1464 Phoenix (PHX) 16:45 planerad

17:00 20.03.2019

+11°C   Vindar: 1 m/s @ 189°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 20

ANKOMMANDE — 7
Väntningstid 6 - 9 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 KLM KL 9622 Calgary (YYC) 17:11 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 338 Comox 17:11 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3362 Fort McMurray 17:17 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 200 Vancouver 17:20 planerad
Boeing 737-600 WestJet WS 164 Vancouver (YVR) 17:28 planerad
Boeing 737-600 WestJet WS 439 Toronto (YYZ) 17:37 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8517 Winnipeg (YWG) 17:39 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 25 min.
Airbus A319 Air Canada AC 251 Vancouver (YVR) 17:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8155 Calgary (YYC) 17:25 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 141 Vancouver (YVR) 17:30 planerad
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 174 Toronto (YYZ) 17:55 planerad

18:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 244°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 20

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 18 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3235 Saskatoon 18:34 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 244 Vancouver (YVR) 18:52 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-600 WestJet WS 173 Victoria (YYJ) 18:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3140 Calgary (YYC) 18:00 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 125 Vancouver 18:10 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8518 Winnipeg (YWG) 18:15 planerad
Boeing 737-600 WestJet WS 444 Toronto (YYZ) 18:15 planerad

19:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 244°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 20

ANKOMMANDE — 6
Väntningstid 4 - 17 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8404 Kelowna 19:00 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3263 Regina 19:01 planerad
Boeing 737-500 Air North 4N 569 Whitehorse 19:05 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3229 Calgary (YYC) 19:11 planerad
Boeing 737-600 KLM KL 9750 Vancouver (YVR) 19:28 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Lufthansa LH 6551 Calgary 19:31 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 7 - 25 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3276 Saskatoon 19:00 planerad
Beechcraft 1900 Central Mountain Air 9M 656 Calgary (YYC) 19:05 planerad
Boeing 737-600 WestJet WS 199 Vancouver (YVR) 19:30 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 253 Vancouver (YVR) 19:40 planerad
Boeing 737-500 Air North 4N 569 Calgary (YYC) 19:45 planerad

20:00 20.03.2019

+8°C   Vindar: 1 m/s @ 244°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 20

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 15 - 25 min.
Boeing 737-800 Sunwing WG 488 Cancún (CUN) 20:10 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1423 Los Angeles (LAX) 20:25 planerad
Airbus A321 Air Transat TS 427 Cancún (CUN) 20:50 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8158 Calgary (YYC) 20:51 planerad

AVÅGENDE — 4
Väntningstid 12 - 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8225 Yellowknife 20:00 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 304 Winnipeg (YWG) 20:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3258 Yellowknife 20:15 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8161 Calgary (YYC) 20:25 planerad

21:00 20.03.2019

+1°C   Vindar: 1 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 11
Väntningstid 4 - 18 min.
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 173 Toronto (YYZ) 21:02 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 246 Vancouver (YVR) 21:07 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3137 Calgary (YYC) 21:11 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 103 Toronto 21:13 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8160 Calgary (YYC) 21:26 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 186 Vancouver (YVR) 21:28 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 363 Ottawa (YOW) 21:29 planerad
Boeing 737-700 KLM KL 9744 Toronto (YYZ) 21:32 planerad
Boeing 737-800 Sunwing WG 490 Calgary (YYC) 21:50 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 124 Vancouver 21:50 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 573 Winnipeg (YWG) 21:55 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3288 Calgary (YYC) 21:00 planerad

22:00 20.03.2019

+1°C   Vindar: 1 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 19 - 29 min.
Boeing 737-700 WestJet WS 155 Calgary (YYC) 22:06 planerad
Boeing 737-700 Air Transat TS 899 Toronto (YYZ) 22:15 planerad
Boeing 737-800 Sunwing WG 673 Cayo Coco 22:15 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 2205 Puerto Vallarta (PVR) 22:44 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3152 Calgary (YYC) 22:00 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 337 Vancouver (YVR) 22:15 planerad

23:00 20.03.2019

+1°C   Vindar: 1 m/s @ 303°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 30

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 6 - 16 min.
Boeing 737-700 WestJet WS 192 Victoria (YYJ) 23:06 planerad
Airbus A320 Air Canada AC 175 Toronto (YYZ) 23:12 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 2207 Cancún (CUN) 23:22 planerad
Avro RJ85 First Air 7F 956 Iqaluit 23:25 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 248 Vancouver (YVR) 23:27 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 753 Las Vegas (LAS) 23:35 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 347 Calgary (YYC) 23:51 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 1863 Las Vegas (LAS) 23:55 planerad

AVÅGENDE — 2
Väntningstid 45 min.
Boeing 737-700 WestJet WS 392 Halifax (YHZ) 23:10 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 104 Toronto 23:55 planerad

00:00 21.03.2019

-5°C   Vindar: 2 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02, 30

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 14 min.
Boeing 737-800 WestJet WS 1465 Phoenix (PHX) 00:18 planerad
Boeing 737 MAX 8 WestJet WS 445 Toronto (YYZ) 00:32 planerad

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
Boeing 737-800 WestJet WS 426 Toronto (YYZ) 00:05 planerad

01:00 21.03.2019

-5°C   Vindar: 2 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02, 30

02:00 21.03.2019

-5°C   Vindar: 2 m/s @ 342°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02, 30

03:00 21.03.2019

-6°C   Vindar: 3 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02, 30

04:00 21.03.2019

-6°C   Vindar: 3 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02, 30

05:00 21.03.2019

-6°C   Vindar: 3 m/s @ 349°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02, 30

AVÅGENDE — 1
Väntningstid 0 min.
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8131 Calgary (YYC) 05:40 planerad

06:00 21.03.2019

-8°C   Vindar: 3 m/s @ 29°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 7 - 10 min.
Boeing 737-700 WestJet WS 238 Calgary (YYC) 06:30 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3177 Fort McMurray 06:30 planerad
Boeing 737-400 Flair Airlines F8 855 Palm Springs 06:35 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 233 Vancouver (YVR) 06:45 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8363 Grande Prairie 06:45 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 318 Winnipeg (YWG) 06:45 planerad

07:00 21.03.2019

-8°C   Vindar: 3 m/s @ 29°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02

ANKOMMANDE — 2
Väntningstid 5 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8130 Calgary (YYC) 07:53 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 101 Toronto 07:58 planerad

AVÅGENDE — 9
Väntningstid 15 min.
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8382 Fort McMurray 07:00 planerad
Boeing 737-800 Sunwing WG 507 Cancún (CUN) 07:00 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 171 Vancouver (YVR) 07:00 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 428 Toronto (YYZ) 07:15 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 1862 Las Vegas (LAS) 07:30 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 242 Calgary (YYC) 07:30 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 203 Vancouver 07:45 planerad
WestJet WS 1484 Palm Springs 07:45 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 2324 San José del Cabo (SJD) 07:55 planerad

08:00 21.03.2019

-8°C   Vindar: 3 m/s @ 29°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02

ANKOMMANDE — 4
Väntningstid 4 - 34 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8226 Yellowknife 08:17 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 KLM KL 9837 Yellowknife 08:19 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8134 Calgary (YYC) 08:53 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 232 Vancouver (YVR) 08:57 planerad

AVÅGENDE — 10
Väntningstid 10 - 15 min.
Boeing 737 MAX 8 Air Canada AC 162 Toronto (YYZ) 08:00 planerad
Boeing 737-400 Flair Airlines F8 777 Las Vegas (LAS) 08:00 planerad
Boeing 737-800 Sunwing WG 497 Ixtapa/Zihuatanejo 08:00 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 413 Victoria (YYJ) 08:00 planerad
Airbus A320 United Airlines UA 2084 Houston (IAH) 08:15 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8133 Calgary (YYC) 08:25 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 1448 Las Vegas (LAS) 08:30 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3394 Calgary (YYC) 08:30 planerad
Dornier 328 Central Mountain Air 9M 831 Prince George 08:40 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3212 Winnipeg (YWG) 08:40 planerad

09:00 21.03.2019

-8°C   Vindar: 2 m/s @ 60°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02

ANKOMMANDE — 8
Väntningstid 4 - 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3164 Fort McMurray 09:19 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 427 Toronto (YYZ) 09:21 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 454 Vancouver (YVR) 09:31 planerad
Boeing 737-400 Flair Airlines F8 415 Toronto (YYZ) 09:35 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8364 Grande Prairie 09:39 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8513 Winnipeg (YWG) 09:54 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8383 Fort McMurray 09:55 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3251 Calgary (YYC) 09:56 planerad

AVÅGENDE — 6
Väntningstid 10 - 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3223 Kelowna 09:00 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 506 Winnipeg (YWG) 09:10 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8137 Calgary (YYC) 09:15 planerad
Boeing 737-800 Swoop WO 102 Toronto 09:20 planerad
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Air Canada AC 8514 Winnipeg (YWG) 09:35 planerad
Airbus A319 Air Canada AC 239 Vancouver (YVR) 09:45 planerad

10:00 21.03.2019

-8°C   Vindar: 2 m/s @ 60°   Moln/himmel clear   Uppskattad bana: 02

ANKOMMANDE — 3
Väntningstid 9 - 14 min.
Airbus A321 Air Canada AC 163 Toronto (YYZ) 10:22 planerad
Boeing 737-700 WestJet WS 391 Halifax (YHZ) 10:26 planerad
Beechcraft 1900 Central Mountain Air 9M 653 Calgary (YYC) 10:40 planerad

AVÅGENDE — 5
Väntningstid 10 - 15 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 WestJet WS 3181 Kelowna 10:00 planerad
Boeing 737-700 KLM KL 9741 Toronto (YYZ) 10:15 planerad
De Havilland Canada DHC-3 Otter Air Canada AC 8139 Calgary (YYC) 10:25 planerad
Boeing 737-400 Flair Airlines F8 415 Vancouver (YVR) 10:25 planerad
Boeing 737-800 WestJet WS 2264 Huatulco 10:30 planerad

Andra datum

October, 2018

28    29    30    31   

November, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2018

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2019

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2020

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26